SZANOWNI KLIENCI,

W związku z wejściem w życie, w dniu 25 maja 2018 roku, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, w jaki sposób będą przetwarzane dane osobowe po 25 maja 2018 roku.

ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych jest firma VOLONTE sp. z o.o., Al. Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów, NIP: 5170398702.

PRZETWARZANIE DANYCH

Administrator może przetwarzać Państwa dane celem:
– kontaktu i przedstawienia oferty związanej z prowadzoną działalnością,
– ewentualnego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami związanymi z usługą,
– prowadzenia dokumentacji księgowej i podatkowej – podstawą prawną przetwarzania jest niezbędność przetwarzania do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze.

PRZEKAZYWANIE DANYCH

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom i organom upoważnionym do przetwarzania tych danych na podstawie przepisów prawa.

PAŃSTWA PRAWA

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce.
W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem, korzystając ze wskazanych wyżej danych kontaktowych.

Wyceń i zamów on-line !

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Napisz! Oddzwonimy!

Kontakt
FB